ABT

Trening przeznaczony dla osób na każdym stopniu zaawansowania

Zajęcia o charakterze wzmacniającym, przeznaczone dla osób, którym zależy na kształtowaniu i modelowaniu dolnych partii mięśniowych (brzuch-uda-pośladki). Idealnie dobrane ćwiczenia, pozwolą ujędrnić ciało i zdobyć wymarzoną sylwetkę.

CelluStop!

Koniec z cellulitem!

Zajęcia o charakterze wzmacniającym, skierowane na redukcję cellulitu. Ćwiczenia pozwolą pozbyć się zalegającego cellulitu, tym samym prowadzą do znacznej poprawy jędrności naszej skóry. Trening z obciążeniem własnego ciała, przeznaczony dla osób na każdym stopniu zaawansowania, zmagających się z cellulitem. 

Stretching

Uzupełnij swój trening niezależnie od wieku, czy trybu życia.

Zajęcia rozciągające, mające na celu relaksację mięśni i aparatu więzadłowo stawowego. Siedzący tryb życia zmniejsza ruchomość w naszych stawach, dlatego bardzo ważne jest, aby odpowiednio o nie zadbać. Stretching pozwala na rozluźnienie, zlikwidowanie efektów stresu. Na zajęciach instruktor cierpliwie tłumaczy poprawną technikę wykonywania wszystkich ćwiczeń, w rytmie spokojnej muzyki.

TBC

Ogólny rozwój? Jestem na tak!

Total Body Conditioning – zajęcia o charakterze wytrzymałościowo- siłowym, skupiające się na kształtowaniu całego ciało, poprzedzone wydłużoną rozgrzewką. Są to ćwiczenia ogólnorozwojowe dla osób początkowych i jak zaawansowanych. 

Trening funkcjonalny

Poznaj mięśnie, o których istnieniu jeszcze niewiesz!

Rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wzmocnienie mięśni. Polega na wykonywaniu wielopłaszczyznowych, wielostawowych ćwiczeń. Trening funkcjonalny skupia się na naśladowaniu ruchów wykonywanych przez nas w życiu codziennym. Dzięki temu poszczególne grupy mięśniowe współdziałają ze sobą, a my zwiększamy przy okazji naszą koordynację i gibkość. Trening funkcjonalny wzmacnia całe ciało, zmniejsza ryzyko urazów podczas wykonywania codziennych czynności i pozwala nam poruszać się pewniej i wydajniej. Ze względu na to, że łączy w sobie kilka rodzajów ruchu jednocześnie, poprawia siłę i wytrzymałość. Oprócz tego szybkie tempo ćwiczeń zwiększa ogólną wydolność organizmu i poprawia krążenie krwi. 
Bardzo ważną zaletą tej formy ćwiczeń jest również wzmacnianie często zaniedbywanych przez nas mięśni głębokich. Mięśnie te odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy i zapobiegają występowaniu bólów kręgosłupa. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które prowadzą na co dzień siedzący tryb życia. Jest to trening dla każdego. 

Trening Be Fit & Jump

+ WZMACNIANIE

To połączenie zabawy i intensywnego treningu. Jest to trening aerobowy ( tlenowy) – skupia się głównie na spalaniu tkanki tłuszczowej, jednak zawiera elementy treningu beztlenowego jak i wzmacniającego ABT. Zajęcia skierowane są dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy poziom aktywności fizycznej ( wyłączając osoby posiadające przeciwwskazania) 
Treningi w przyjemny sposób pomagają pozbyć się tkanki tłuszczowej, poprawić wygląd sylwetki, wzmocnić mięśnie posturalne, zmniejszyć poziom stresu. Wysokiej intensywności trening pozwala spalić nawet 800 kcal! 
Przeciwwskazania : dyskopatia i kręgozmyk, zaburzenia rytmu serca, skolioza, CIĄŻA, choroby kości i osteoporoza, endoproteza, nietrzymanie moczu. 

Trening personalny

Ty i trener. No tak! i niepowtarzalny zestaw ćwiczeń

trening, podczas którego trener pracuje tylko z jedną osobą w taki sposób, by osiągnęła ona zamierzone rezultaty w sposób trwały i bezpieczny. Trener indywidualnie układa plan treningowy do poziomu ćwiczącego, biorąc pod uwagę kondycję, budowę ciała a także potrzeby podopiecznego. Trening personalny jest przydatny dla osób początkujących, które pod bacznym okiem trenera nauczą się poprawnego wykonywania wszystkich ćwiczeń, dowiedzą się sporo o zasadach treningu i poznają swoje ciało.  Może okazać się także rozwiązaniem doskonałym dla osób zaawansowanych, trenujących od dłuższego czasu, ale narzekających na brak efektów. Ponadto trening personalny jest idealnym wyjściem dla osób, które potrzebują bardzo konkretnych ćwiczeń prozdrowotnych, na przykład mających wzmocnić kręgosłup, czy skorygować wady postawy. Praca z trenerem jest też dla tych wszystkich, którzy mają problemy z motywacją. To na pierwszy rzut oka może się wydawać błahe, przecież jeśli ktoś się zdecyduje na ćwiczenia, będzie chodził na zajęcia. Jednak często ludzie rezygnują z treningów z powodu zbyt słabej motywacji. Dobry trener personalny służy nieocenioną pomocą, motywując do dalszych ćwiczeń i pokazując drogi prowadzące do upragnionego celu.

Trening siłowy

Bardzo wymagający, bardzo efektywny...

polega na wykonywaniu ćwiczeń z obciążeniem na wszystkie grupy mięśniowe: klatkę piersiową, plecy, barki, ramiona , nogi, brzuch. Trening siłowy ze względu na intensywność i obciążenie zaliczany jest do treningu beztlenowego. Pomaga nam w zwiększeniu siły i powoduje spalanie tkanki tłuszczowej oraz pozwala utrzymać tkankę mięśniową na stałym, wysokim poziomie. Trening siłowy możemy wykonać z wykorzystaniem maszyn, ciężaru własnego ciała, jak i na wolnym ciężarze, należy pamiętać jednak o wykonywaniu ćwiczeń poprawnie technicznie. 

Trening obwodowy

Ty i trener. No tak! i niepowtarzalny zestaw ćwiczeń

Pozwala na rozwój wszystkich głównych grup mięśniowych, szybkie spalanie kalorii i zwiększenie wytrzymałości. 
W czasie treningu wykonujemy serie bezpośrednio następujących po sobie ćwiczeń. Co ważne, każde ćwiczenie oddziałuje na inną partię mięśni, dzięki temu, mimo nieustannego wysiłku całego organizmu, nie ulegają one przeciążeniom. 
W początkowej fazie treningu obwodowego dobieramy do możliwości grupy 8-15 ćwiczeń, które wykonuje się przez minutę jedno po drugim. Przerwa jest po wykonaniu pełnego obwodu. Jego zaletą jest różnorodność. W pierwszym tygodniu treningu wykonujemy jeden obwód ćwiczeń, z każdym kolejnym tygodniem dodajemy kolejny, aż cały trening zamknie się w czterech seriach ćwiczeń. Z każdym kolejnym treningiem można również zwiększać intensywność poprzez zwiększanie tempa wykonywania ćwiczeń lub dodanie do treningu obciążenia. 

Cross WOJOWNIK

Będzie to intensywny, zróżnicowany czas, który sprawi, że nie będzie ćwiczenia, którego nie jesteś w stanie wykonać !

Przeniesiemy się do garażu Grega Glassmana, gdzie wymyślił on i wdrożył w życie trening, którego celem było " osiągnięcie ogólnopojętej sprawności fizycznej " ! 
To próba, jak mówił twórca, " stworzenia najwspanialszych ludzi na świecie "!Na osiągnięcie wyżej wymienionego celu będą składać się trzy elementy: trening cardio, gimnastyka oraz podnoszenie ciężarów i rzuty ! Poprzez system ćwiczeń wzmocnimy naszą "siłę" oraz "kondycję". Będziemy pracować nad: wytrzymałością sercowo - naczyniową oraz oddechową, siłą, wytrzymałością, gibkością, mocą, szybkością, koordynacją, zwinnością, równowagą, dokładnością. 
Sumą i efektem tych 10 elementów będzie "sprawność fizyczna"! Dlatego trening ten polecany jest KAŻDEMU!

Kettlebells

Idealne narzędzie do ćwiczeń dla osób początkujących, które stawiają pierwsze kroki w treningu siłowym. Kettle są prostsze w użyciu niż zwykłe hantle i gwarantują lepsze efekty w krótszym czasie. Ćwiczenia z kettlebells mają charakter kompleksowy – w jednym ruchu angażują do pracy kilka partii mięśni, dzięki czemu ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej. Do tego łączą wysiłek siłowy i cardio, co wpływa pozytywnie na wydolność sercowo-naczyniową.

TABATA


Trening interwałowy, w którym czas przeznaczony na wysiłek przeplatany jest krótkimi przerwami na odpoczynek, dając maksymalne efekty w spalaniu tłuszczu i oszczędzaniu mięśni. Zasada jest prosta : ćwiczymy przez 20 sekund i przez 10 odpoczywamy. W ciągu 20 sekund pracy robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia, ile tylko jesteśmy w stanie jak najszybciej. Najważniejszy jest tutaj dobór ćwiczenia które angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała.Trening nie zawiera choreografii i jest bardzo intensywny. Trening z rozgrzewką i rozciganiem trwa 40-45 min.

Body Shape

Trening, którego celem jest kształtowanie całej sylwetki. Polega na wykonywaniu ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe, tj. ramiona, klatka piersiowa, grzbiet, uda, pośladki, brzuch z wykorzystaniem dodatkowego obciążenia np. hantle, gumy, stepy lub bez niego. Zajęcia przeznaczone dla osób które miały styczność z fitnessem bądz są na średnim poziomie zaawansowania.

Aktywna mama

Zajęcia dla każdej kobiety. Przyjemne, spokojne i bezpieczne. Dopasowane do potrzeb i możliwości mam. To Ty jesteś najważniejsza. Twoje dobre samopoczucie i dobre emocje są drogowskazem dla naszych działań.


ZUMBA

połączenie tańca z aerobikiem. Wspaniała atmosfera, rytmiczna muzyka to gwarancja skutecznego i dobrego treningu pozwalającego spalić nawet 600kcal! Jeśli chcesz poprawić sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy - Przyjdź, spróbuj, ZAKOCHAJ się :)