A A A

 

TRENERZY PERSONALNI

 

MILAN KRAKOWIAK

Tel. 605 525 021

Milan Krakowiak jest Absolwentem AWF Wrocław i posiada tytuł magistra wychowania fizycznego ze specjalizacją trenerską. Trener II klasy kulturystyki i zawodnik sportów sylwetkowych  w kategorii Fitness Plażowe Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Od zawsze związany ze sportem, były piłkarz SMS Łódź, uczestnik maratonów i półmaratonów. Milan ma na swoim koncie liczne  szkolenia z zakresu dietetyki, programowania treningowego i redukcji tkanki tłuszczowej. Jego specjalnością są treningi siłowe, treningi ukierunkowane pod sylwetkę oraz redukcja tkanki tłuszczowej.

 

ANIA NIECHCIAŁ

Tel. 693 176 161

Ania Niechciał Od wielu lat związana ze sportem. Umiejętności i wiedzę trenerską zdobyła podczas licznych szkoleń i praktyk w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Jest trenerem Personalnym ciągle kształcącym się pod kątem treningu medycznego i zdrowotnego. Opieka jaką otacza podopiecznego ma na celu oprócz poprawy sylwetki, przede wszystkim poprawę postawy, trening pro-zdrowotny, a także pozbycie się bólu i wzmacnianie mięśni po różnych kontuzjach układu ruchu.

 

  

Sandra Szymała-Pietrzak

Tel. 737 895 833 

 

Sandra Szymała-Pietrzak to trenerka personalna i instruktorka fitness. Absolwentka AWF Wrocław ze specjalizacją instruktorską. Fitness jest jej pasją, którą chce zarażać innych. Na treningach  kładzie nacisk na poprawną technikę, właściwą postawę ciała i osiągnięcie wspólnie wyznaczonych celów. Na treningach liczy się dla niej również dobra relacja z podopiecznym  i atmosfera. Ma na swoim koncie wiele szkoleń uzupełniających m.in. ze stretchingu oraz konwencji fitness.

  

 

Paulina Wapińska

Tel. 509 174 212

Paulina Wapińska to certyfikowany trener indor cycling oraz trener personalny. Ruch i energia to jej drugie imię, a pierwsze i najważniejsze to satysfakcja. Kieruje się w treningu zasadą: Twoje ciało może więcej niż myśli Twoja głowa. Na co dzień, w wolnej chwili crossfit, MTB. Pamiętaj zawsze możesz dołączyć żeby się poruszać i popracować nad swoim zdrowiem. W sezonie letnim instruktor weakboardu.